Nauczanie zdalne

2020-03-24

MEN wydało nowe rozporządzenie dotyczące prowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19, te przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Zawieszenie zajęć

2020-03-11

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie szkoła nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Ministerstwo Zdrowia ostrzega

2020-03-09

Jeśli masz poniższe objawy, bezzwłocznie skontaktuj się z sanepidem.

Warsztaty zawodowe dla ósmoklasistów z Brennej

2020-03-09

W piątek, 06.03.2020 r., gościliśmy w naszej szkole kolejną grupę uczniów z klas ósmych, którzy w ramach realizacji zajęć z doradztwa zawodowego, przyjechali do nas na zajęcia warsztatowe. Tym razem gościliśmy grupę ze Szkoły Podstawowej w Brennej.

Warsztaty ósmoklasistów

2020-03-05

W środę 4 marca odbyły się kolejne warsztaty dla uczniów klas ósmych. Tym razem naszą szkołę odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie.

Walka strongmanów

2020-03-05

W środę 04 marca b.r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

„Tango” Sławomira Mrożka w Bielskim Centrum Kultury

2020-03-03

02.03.2020 r. uczniowie klas 4TFH i 4TES pojechali do Bielska-Białej na spektakl „Tango”. Współczesny dramat Sławomira Mrożka wystawiał Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. „TANGO, to pokoleniowe starcie i próba opanowania chaosu świata. W dramacie Mrożka do głosu dochodzi dzikość ludzkich serc. Bohaterowie pogubili się w wolności”. – to fragment recenzji ze spektaklu, umieszczony na stronie NTE

Warsztaty dla ósmoklasistów

2020-02-27

W środę 26 lutego odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty dla uczniów klas ósmych. Tym razem naszą szkołę odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie.

Zimowe Mistrzostwa Ratownicze w Skoczowie

2020-02-24

22.02.2020 r. w Skoczowie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Ratownicze, na które przyjechały ekipy zawodowych ratowników medycznych i strażaków z całej Polski. Uczniowie naszej szkoły z klas 1LAP i 1LAG, uczący się w liceum o profilu ratowniczo – pożarniczym uczestniczyli w zawodach jako tzw. pozoranci, czyli ranne osoby, wymagające udzielenia pomocy medycznej.