Plażowe granie

2020-07-01

W niedzielę 28 czerwca br. już po raz XXI na boiskach Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie odbywały się Otwarte Mistrzostwa Ziemi Cieszyńskiej w Siatkówce Plażowej. Można powiedzieć, że tradycyjnie zawodom dopisywała piękna słoneczna pogoda.

Przywrócenie zajęć praktycznych u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami

2020-06-29

Od 29 czerwca br. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

2020-06-25

W dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020, roku szkolnego wyjątkowego pod wieloma względami - pragnę Wam wszystkim podziękować, za Wasz trud i zaangażowanie w niełatwy proces nauczania.

Harmonogram wydawania świadectw szkolnych  promocyjnych oraz ukończenia szkoły w roku szkolnym 2019/2020

Harmonogram wydawania świadectw szkolnych promocyjnych oraz ukończenia szkoły w roku szkolnym 2019/2020

2020-06-19

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie, ustalił harmonogram wydawania świadectw szkolnych promocyjnych oraz ukończenia szkoły.

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu zawodowego

2020-06-18

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie, podaje do wiadomości podstawowe wytyczne dotyczące organizacji egzaminu zawodowego w 2020 r.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Skoczowie - studia licencjackie

2020-06-17

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Skoczowie przedstawia ofertę studiów licencjackich na kierunku: Bezpieczeństwo zdrowotne.

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 czerwca

2020-06-04

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 czerwca br. – rozporządzenie podpisane

Zajęcia praktyczne dla uczniów klas III Branżowej Szkoły I stopnia

2020-05-30

Od 1 czerwca 2020 r. ruszają zajęcia praktyczne dla uczniów klas III branżowych szkół I stopnia.

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego

2020-05-29

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie, podaje do wiadomości podstawowe wytyczne dotyczące organizacji egzaminu maturalnego w 2020 r.