Zwycięstwo w Lidze Strzeleckiej

Dodano: 2018-04-30

Zwycięstwo w Lidze Strzeleckiej

Po raz drugi w historii szkoły, nasza drużyna strzelecka okazała się najlepsza wśród szkół średnich powiatu cieszyńskiego!

W Starostwie Powiatowym w Cieszynie odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnej Ligi Strzeleckiej z okazji 20-lecia Powiatu Cieszyńskiego. Po czterech rundach  rywalizacji młodzieży w dwuboju: pistolet pneumatyczny  i karabinek pneumatyczny, drużyna ZSTiO zajęła bezapelacyjnie I.miejsce!

Indywidualnie, w rywalizacji o Najlepszego Strzelca Szkół Średnich w 2018r: Oskar Kotuszyński zajął  II. miejsce,  Roman Gazda III.miejsce, a debiutująca w zawodach strzeleckich Izabela Olma V.miejsce ! Puchar przechodni dla naszej drużyny, dyplomy i medale młodzieży wręczali: Starosta Powiatu Janusz Król,  Prezes Zarządu Powiatowo-Miejskiego LOK w Cieszynie p.Józef Gil i Sędzia Główny zawodów p.Jan Żarski. Uczniowie w zawodach uczestniczyli pod opieką p.Doroty Serafinowskiej. Gratulujemy wspaniałego zwycięstwa!« wstecz