EKOŚWIAT ZA 20 LAT - konkurs

Dodano: 2020-01-10

EKOŚWIAT ZA 20 LAT - konkurs

EKOŚWIAT ZA 20 LAT – konkurs dla uczniów szkół partnerskich. Jeśli:jesteś uczniem szkoły średniej,
problematyka ekologii i dbałość o bezpieczeństwo klimatyczne nie są Ci obojętne,grafika komputerowa nie ma przed Tobą tajemnic – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zadaniem uczestnika konkursu jest indywidualne i samodzielne wykonanie pracy o tematyce ekologicznej wizji przyszłości zrealizowanej w technice grafiki komputerowej. Kompozycja pracy powinna zamknąć się w kwadracie lub prostokącie o podstawie minimum 20 cm, maksimum 30 cm, przy rozdzielczości co najmniej 300 ppi (pikseli na cal). Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 10MB.

Prace należy przesłać w formie elektronicznej w formacie PDF do 31.01.2020 na adres: promocja.skoczow@wsb.net.pl

Więcej informacji na stronie:  www.wsb.net.pl/eko-swiat-za-20-lat

 « wstecz